juveel logo

OÜ JUVEEL on Eesti ettevõte, millel on juveelitööstuses huvitav ajalugu, traditsioonid ja aastatepikkune kogemus. Ainus lauahõbeda tootja Balti riikides ning suurim kuld- ja hõbeehete tootja Eestis.

Juveel - see tähendab väärikust ning kvaliteetseid ehteid ja lauanõusid juba aastast 1923. Meie tootevalikusse kuuluvad eksklusiivsed hõbedast ja uushõbedast lauanőud ning lai valik kuld- ja hőbeehted.


sarmet logo

OÜ SARMET. Tegevust alustati 1961.a. tolleaegse Tallinna Juveelitehase tsehhina. Esimesed tooted stantsiti detsembris 1961 ja hõbetamist alustati 1963. aasta suvel. Kogu tegevusaja jooksul on toodetud uushõbedast ülehõbetatud või ka osaliselt kullatud lauatarbeid. Käesoleval ajal toodetakse mitmeid erineva varremustriga lauatarvete komplekte: Elegant, Tsentraal, Sibyll, Olga ja Chippendale. Komplekti kuuluvad kohvi-, tee-, dessert-, supi- ja salatilusikad, suhkrukühvel, kahvlid, noad, koogikahvlid ja mitmesuguse erineva suuruse ning kujuga serveerimiskahvlid ja -lusikad - kõik vajalik nii kohvi- kui lõunalauale.